Willow Smith w kampanii CHANEL Eyewear 2016/17

Amerykańska aktorka i piosenkarka Willow Smith została nową ambasadorką Chanel. Karl Lagerfeld wybrał Willow do kampanii okularów na sezon jesień-zima 2016/17. Wieloaspektowa artystka, kompozytorka, piosenkarka i aktorka, Willow Smith jest ucieleśnieniem ducha swego pokolenia. Młodość i energia oczarowały Karla Lagerfelda, który zaprosił ją do przyłączenia się do rodziny muz Chanel. Na czarno-białych zdjęciach autorstwa samego Karla Lagerfelda wygląd i charyzma bohaterki kampanii są niezwykle przekonywujące. Otulona biżuterią i projektami z kolekcji jesień-zima 2016/17 z wielką gracja oraz młodzieńczym polotem prezentuje najnowszą kolekcję CHANEL Eyewear 2016/17.


Córka Willa Smitha i Jady Pinkett Smith, młodsza siostra Jadena Smitha już nieraz zaskakiwała świat swoimi stylizacjami, teraz czas, by pokazała, co rozumie pod marką Chanel. Choć ma dopiero 15 lat, ale jej kariera już dawno nabrała zawrotnego tempa. Na wielkim ekranie zadebiutowała w 2007 roku, w filmie "Jestem legendą", a jesienią 2010 roku ukazał się jej pierwszy singel "Whip My Hair" i związała się z wytwórnią należącą do rapera Jaya Z.

Poza działalnością aktorską i muzyczną, młoda artystka w sezonie jesień-zima 2015/16  pojawiła się w kampanii Marca Jacobsa oraz na okladka licznych magazynow mody. Jednak tytuł ambasadorki Chanel z całą pewnością otworzy jej drzwi do świata mody. Do tej pory w tej roli wystąpiły między innymi: Inès de la Fressange, Carole Bouquet: Bouquet, Vanessa Paradis, Anna Mouglalis, Claudia Schiffer, Nicole Kidman, Diane Kruger, Selma Blair, Keira Knightley, Audrey Tautou, Lily Allen, Elisa Sednaou, Georgia May Jagger, Leigh Lezark, Jen Brill, Poppy Delevigne, Vanessa Traina, Caroline Sieber oraz Lily-Rose Depp.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności