Yeezy Boost - buty zaprojektowane przez Kanye Westa dla Adidas Originals

Kilka dni temu w Nowym Jorku Kanye West i Adidas Originals zaprezentowali zupełnie nowy model buta - Yeezy Boost, zaprojektowany własnoręcznie przez Westa. To pierwszy efekt współpracy, nawiązanej w 2013 roku przez ikonę muzyki i markę Adidas.


Organizatorzy przygotowali z tej okazji wiele atrakcji. Jedną z nich był z pewnością performance przygotowany przez znaną artystkę Vanessę Beecroft. Wydarzenie Yeezy Season 1 było transmitowane na żywo na trzech kontynentach w trzynastu wybranych krajach (Australii, Belgii, Kanadzie, Czechach, Finlandii, Francji, Niemczech, Irlandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych). Model Yeezy Boost trafł do ekskluzywnej sprzedaży 14 lutego, czyli w tym samym czasie, w którym  odbywał się Fashion Week oraz mecz gwiazd NBA All-Star Game. Fani stylu adidas Originals i Kanye Westa będą mogli kupić nowy model buta w wybranych sklepach w Nowym Jorku.

Yeezy Boost to kwintesencja muzyki, kultury i stylu Kanye Westa oraz, co warte podkreślenia, pierwszy projekt, jaki wykonał raper dla Adidas Originals. Limitowana edycja buta to najlepszej jakości materiały oraz futurystyczny design podkreślający nowe spojrzenie na sneakerową modę. Model zawdzięcza swoją pełną nazwę technologii Boost, czyli innowacyjnemu rozwiązaniu marki zapewniającemu maksymalny zwrot energii i doskonałą amortyzację. Yeezy Boost to wyjątkowa kompilacja komfortu i streetwearowego stylu.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności