Yves Saint Laurent - kolekcja damska jesień-zima 2012/13

Klasyczna prostota, szyk i ponadczasowa elegancja – tak w kilku słowach można opisać kreacje proponowane przez francuski dom mody Yves Saint Laurent na sezon jesień-zima 2012/13.


Kolekcja obfituje w skórzane kreacje – płaszcze, spódnice, sukienki i bluzki, które pojawiły się w najmodniejszych kolorach tej jesieni – głębokiej czerwieni, burgundzie i zgniłej zieleni. W kolekcji możemy też znaleźć dopasowane, wełniane płaszcze ze skórzanymi wstawkami, suknie z głębokimi dekoltami i kreacje podkreślone wyrazistymi paskami w talii. Uzupełnieniem całego wizerunku modelek, prezentujących tę kolekcję stanowiły gładko zaczesane włosy i mocno podkreślone usta. Elementy, które warto zapamiętać: skóra w wersji total look, lakierowane paski podkreślające talię, mocno zaznaczone usta.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności