Zegarek Chopard Porsche 919 Edition

Firmy: Chopard i Porsche, które uważane są za jedne z najbardziej ekskluzywnych i szanowanych w świecie dóbr luksusowych, połączyły swoje siły. Wynikiem tego, jest zegarek Chopard Porsche 919 Edition, wprowadzony z okazji powrotu Porshe na tory wyścigów World Endurance Championshig, a wiec także do 24-godzinnego, legendarnego wyścigu Le Mans. Połączenie ich sił to także efekt umiłowania sportów motorowych przez markę Chopard, dowodem czego jest stała kolekcja zegarków Superfast, dedykowana właśnie motoryzacji oraz osoba Jackiego Ickxa. Belg jest jednocześnie byłym kierowcą Porsche, w barwach którego triumfował cztery razy w Le Mans, oraz ambasadorem firmy Chopard.


W nawiązaniu do współpracy Karl-Friedrich Scheufele, wiceprezydent firmy Chopard powiedział: "Porsche oznacza między innymi pasję i wydajność. Są to wartości z którymi całkowicie się identyfikujemy i jesteśmy dumni towarzysząc powrocie legendy do Le Mans."

Ze strony firmy Porsche Motorsport można usłyszeć słowa: "Zaczynamy z czystym kontem, mając bolidy które są bardziej złożone niż któregokolwiek z konkurentów."

Zegarek Chopard Porsche 919 Edition wyróżnia się barwami oraz elementami, nawiązującymi do samochodów marki Porsche, jak chociażby to, że nazwa marki pojawia się na wewnętrznej stronie dekla, a pasek zegarka imituje swym wyglądem oponę sportowego samochodu. Zegarek pojawia się na światowym rynku w limitowanej ilości 919 sztuk, co nawiązuje do najnowszego bolidu Porsche 919 Hybrid.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności