Zegarek Guess Tiesto - edycja limitowana

Marka Guess we współpracy z światowej sławy holenderskim DJ Tiësto (Tijs Verwest) promuje nowy model swojego męskiego zegarka Guess Tiesto. Limitowana seria, sygnowana przez Dj Tiesto została stworzona dla mężczyzn lubiących elegancję w sportowym wydaniu. Duży męski zegarek Guess W0041G1, to model, który może być noszony na co dzień do biura, ale również na wieczór do smokingu, posiada klasyczny wygląd, ale o współczesnej estetyce, idealny dla mężczyzny, który wyznacza trendy, a nie podąża za nimi.


Masywną kopertę i bransoletę w chłodnych odcieniach szarości, wykonano ze stali szlachetnej nie zawierającej niklu oraz chromu, takiej samej jaką używa się do produkcji instrumentów chirurgicznych, dzięki czemu możliwość alergii zniwelowano praktycznie do zera. Ten szlachetny materiał ma jeszcze inne zalety: nie czernieje, nie zmienia koloru, a dzięki swojej twardości posiada dużą odporność na ścieranie i zarysowania.Wodoszczelność do 100m daje możliwość pływania i płytkiego nurkowania bez lęku o awarię. Wyposażony jest w wysokiej jakości japoński mechanizm. Na stalowej, grafitowej tarczy ozdobionej charakterystyczną chabrową wskazówką sekundnika, umieszczono 2 tarczki chronografu, który pełni funkcję datownika i wskazuje dzień tygodnia i dzień miesiąca. Nie zabrakło także dyskretnego logo marki Guess. Zapakowany jest w eleganckie, firmowe pudełko z napisem Guess.


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności