Konkurs Alterna Caviar

czas trwania konkursu:
od 12-02-2018 do 16-02-2018
 
Konkurs Alterna Caviar

Weź udział w konkursie "Alterna Caviar" i wygraj zestaw do pielęgnacji włosów Alterna Caviar.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 12 lutego (od godz. 00.00) do 16 lutego (do godziny 23.59) 2018 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw do pielęgnacji włosów Alterna Caviar (Caviar CC Complete Correction Cream 10 in 1 - krem do włosów, Caviar Omega Nourishing Oil - olejek do włosów oraz Caviar Anti-Aging Perfect Texture Finishing Spray - lakier do włosów).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. W jakiej sieci perfumerii w Polsce można wyłącznie kupić kosmetyki do włosów marki Alterna?
2. Z jakiego kraju wywodzi się marka Alterna?
3. Czy marka Alterna w swojej ofercie posiada również kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała? Odpowiedź: a) Tak lub b) Nie.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Alterna Caviar
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności