Konkurs Bandi Delicate Care i Body Care

czas trwania konkursu:
od 28-05-2012 do 06-06-2012
 
Konkurs Bandi Delicate Care i Body Care

Weź udział w konkursie "Bandi Delicate Care i Body Care" i wygraj zestaw do pielęgnacji twarzy Delicate Care i zestaw do pielęgnacji ciała Body Care.
Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 28 maja (od godz. 00.00) do 6 czerwca (do godziny 23.59) 2012 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw do pielęgnacji twarzy Delicate Care (krem półtłusty z algami i tonik łagodzący z algami) i zestaw do pielęgnacji ciała Body Care (antycellulitowy balsam wyszczuplający i regenerujący krem do ciała z perłą).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Do jakiej skóry przeznaczona jest seria kosmetyków Delicate Care marki Bandi?
2. Wymień co najmniej 3 składniki, które zawarte są w antycellulitowym balsamie wyszczuplającym z serii Body Care marki Bandi.
3. Ekstrakty dwóch kwiatów wchodzą w skład regenerującego kremu do ciała z perłą z serii Body Care marki Bandi. Wymień jakie to kwiaty.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Bandi Delicate Care i Body Care
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności