Konkurs Bumble and Bumble

czas trwania konkursu:
od 07-01-2017 do 11-01-2017
 
Konkurs Bumble and Bumble

Weź udział w konkursie "Bumble and Bumble" i wygraj zestaw do pielęgnacji włosów Hairdresser's Invisible Oil marki Bumble and Bumble.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 7 stycznia (od godz. 00.00) do 11 stycznia (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw do pielęgnacji włosów Hairdresser's Invisible Oil marki Bumble and Bumble.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Wyłącznie w jakiej sieci perfumerii w Polsce można kupić kosmetyki do pielęgnacji włosów marki Bumble and Bumble?
2. Zestaw Hairdresser's Invisible Oil marki Bumble and Bumble zawiera 3 podstawowe produkty do pielęgnacji włosów. Wymień nazwy tych produktów.
3. W kosmetykach Hairdresser's Invisible Oil marki Bumble and Bumble połączono ultra lekkie olejki. Ile olejków połączono w formułach tych kosmetyków: odpowiedź a) 3, b) 6, c) 9?. Podaj prawidłową odpowiedź.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Bumble and Bumble
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności