Konkurs Caudalie Vine[Activ]

czas trwania konkursu:
od 21-05-2017 do 23-05-2017
 
Konkurs Caudalie Vine[Activ]

Weź udział w konkursie "Caudalie Vine[Activ]" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy Caudalie Vine[Activ].

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 21 maja (od godz. 00.00) do 23 maja (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy Caudalie Vine[Activ] (Przeciwzmarszczkowe serum, aktywator blasku, Krem nawilżający 3w1, Krem pod oczy usuwający zmęczenie i wygładzający, Olejek detoksykujący na noc).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Wymień trzy składniki roślinne, które są zawarte w przeciwzmarszczkowy serum, aktywatorze blasku z serii Caudalie Vine[Activ].
2. Wymień trzy składniki pochodzące z roślin cytrusowych, które są zawarte w kremie nawilżającym 3w1 z serii Caudalie Vine[Activ].
3. Krem pod oczy usuwający zmęczenie i wygładzający z serii Caudalie Vine[Activ] posiada kompleks Anti Cell Burn-out Complex™. Wymień co najmniej dwa składniki, którymi ten kompleks jest wzbogacony.

Podpowiedzi na wszystkie pytania możecie szukać tu: http://glow.pl/uroda/pielegnacja/caudalie-vineactiv-nowa-seria-dla-obrony-zmeczonej/

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Caudalie Vine[Activ]
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności