Konkurs Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics

czas trwania konkursu:
od 09-08-2013 do 13-08-2013
 
Konkurs Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics

Weź udział w konkursie "Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics" i wygraj zestaw kosmetyków dla skóry suchej, odwodnionej, nieelastycznej.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 9 sierpnia (od godz. 00.00) do 13 sierpnia (do godziny 23.59) 2013 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytanie konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe wygra zestaw zestaw kosmetyków dla skóry suchej, odwodnionej, nieelastycznej firmy Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics (La Aqua Moisturising Toner - wygładzający i łagodzący tonik oraz La Aqua Moisturising Renewal Day Cream SPF20 - nawilżająco-odmładzający krem na dzień SPF20).


Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytanie konkursowe:

Wymień 5 składników aktywnych, jakie występują w preparatach linii pielęgnacyjnej La Aqua marki Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics?


Podpowiedzi znajdziecie na stronie www.chantarelle.pl i www.facebook.pl/Chantarelle.Laboratory.Derm.Aesthetics


Jak odpowiedzieć na pytanie?

- Odpowiedź prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- W temacie e-maila z odpowiedzią wpisz: Konkurs Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics
- Zanim odpowiesz na pytanie i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności