Konkurs Dermika In-Tense

czas trwania konkursu:
od 26-10-2017 do 29-10-2017
 
Konkurs Dermika In-Tense

Weź udział w konkursie "Dermika In-Tense" i wygraj najnowszą linię kosmetyków do peilęgnacji twarzy Dermika In-Tense.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 26 października (od godz. 00.00) do 29 października (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra najnowszą linię kosmetyków do peilęgnacji twarzy Dermika In-Tense (wygładzający krem przeciwzmarszczkowy na dzień, ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy na noc i wygładzający krem-żel przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się sprawdzona, fizjoterapeutyczna metoda, polegającą na oklejaniu wybranych partii ciała elastycznymi taśmami, które delikatnie, a jednocześnie skutecznie napinają skórę, aktywizując zachodzące w niej w procesy naprawcze? Metodę tę zastosowano w kosmetykach z nowej linii pielęgnacyjnej Dermika In-Tense.
2. Jak nazywa się odżywczy kompleks lipidowy z wosków z jojoby, mimozy i słonecznika, który powoduje, że skóra staje się aksamitnie miękka, prezentując swoją najpiękniejszą odsłonę? Kompleks ten zastosowano w kosmetykach z nowej linii pielęgnacyjnej Dermika In-Tense.
3. Jak nazywa się ciekłokrystaliczna formuła, która idealnie komponuje się ze strukturami skóry, zwiększa ich spójność i optymalnie nawilża. Formułę tę zastosowano w kosmetykach z nowej linii pielęgnacyjnej Dermika In-Tense.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dermika In-Tense
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności