Konkurs Douglas Home SPA Spirit of Asia

czas trwania konkursu:
od 09-01-2018 do 13-01-2018
 
Konkurs Douglas Home SPA Spirit of Asia

Weź udział w konkursie "Douglas Home SPA Spirit of Asia" i wygraj zestaw do pielęgnacji dłoni Douglas Home SPA Spirit of Asia.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 9 stycznia (od godz. 00.00) do 13 stycznia (do godziny 23.59) 2018 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw do pielęgnacji dłoni Douglas Home SPA Spirit of Asia (mydło w płynie i balsam do rąk).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jaki zapach posiada zestaw do pielęgnacji dłoni Douglas Home SPA Spirit of Asia: a) kwiatowy, b) relaksujący, c) morski. Podaj prawidłową odpowiedź wybierając jedną z podanych a, b lub c.
2. Balsam do rąk z serii Douglas Home SPA Spirit of Asia zawiera dodatek mleka. Podaj jakie jest to mleko wybierając jedną prawidłową odpowiedź: a) kokosowe, b) kozie, c) bambusowe.
3. Ile linii zapachowych wchodzi w skład serii do pielęgnacji dłoni Douglas Home SPA?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Douglas Home SPA Spirit of Asia
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności