Konkurs Dove Repair Therapy

czas trwania konkursu:
od 15-02-2013 do 24-02-2013
 
Konkurs Dove Repair Therapy

Weź udział w konkursie "Dove Repair Therapy" i wygraj zestaw kosmetyków do pielegnacji suchych włosów Dove Nourishing Oil Care.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 15 lutego (od godz. 00.00) do 24 lutego (do godziny 23.59) 2013 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielegnacji suchych włosów Dove Nourishing Oil Care (szampon, maska, maska ekspresowa, odżywka bez spłukiwania, odżywka).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jakie trzy odżywcze olejki zawarte są w serii kosmetyków do pielęgnacji włosów suchych Dove Nourishing Oil Care?
2. Czy zawarte olejki w kosmetykach Dove Nourishing Oil Care przeciwdziałają elektryzowaniu się włosów? (odpowiedź: TAK lub NIE)
3. Który z olejków zawarty w kosmetykach Dove Nourishing Oil Care uważany jest za bardzo skuteczny środek zmiękczający włosy?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dove Repair Therapy
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności