Konkurs Dr Irena Eris Body Art

czas trwania konkursu:
od 13-04-2017 do 18-04-2017
 
Konkurs Dr Irena Eris Body Art

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris Body Art" i wygraj nową serię do pielęgnacji ciała Body Art.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 13 kwietnia (od godz. 00.00) do 18 kwietnia (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra nową serię do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris Body Art (Velvet Harmony Cream - skoncentrowany krem wygładzająco-ujędrniający do ciała, Bust C+ Care Intense Firming & Regenerating Bust Cream - intensywny krem ujędrniająco-regenerujący do biustu, Milk Euphoria Light Moisturizing & Nourishing Body Milk - lekkie mleczko nawilżająco-odżywcze do ciała, Alabaster Skin Scrub Smoothing Body Scrub With Alabaster - wygładzający peeling do ciała z alabastrem oraz Silky Hands Regenerating and Spots Brightening Hand Cream SPF 20 - regenerujący krem do rąk rozjaśniający przebarwienia).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Silnie skoncentrowany krem do ciała Velvet Harmony Cream z serii Body Art idealnie wygładza i ujędrnia skórę. Skuteczność działania zapewnia innowacyjny kompleks zawarty w kosmetyku. Jak nazywa się ten kompleks?
2. Unikatowy intensywny krem do biustu Bust C+ Care Intense Firming & Regenerating Bust Cream z serii Body Art pomaga udoskonalić jego kształt i ujędrnić skórę za sprawą kompleksu... Jak nazywa się ten kompleks?
3. Peeling do ciała Alabaster Skin Scrub Smoothing Body Scrub With Alabaster z serii Body Art, to ekskluzywny zabieg oczyszczający, który dzięki drobinkom alabastru sprawia, że skóra jest idealnie oczyszczona i gładka jak alabaster. Kompozycja cennych olejów: dostarcza niezbędnego odżywienia. Jakie dwa oleje wchodzą w skład tej kompozycji?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dr Irena Eris Body Art
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności