Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Chia & Goji

czas trwania konkursu:
od 07-02-2018 do 11-02-2018
 
Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Chia & Goji

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris Body Fiesta Chia & Goji" i wygraj zestaw do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris Body Fiesta Chia & Goji z serii Prosystem Home Care.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 7 lutego (od godz. 00.00) do 11 lutego (do godziny 23.59) 2018 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris Body Fiesta Chia & Goji z serii Prosystem Home Care (energizujący balsam odżywczy do ciała i krystaliczny peeling odżywczy do ciała).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jakie dwa główne działania na skórę zapewnia energizujący balsam odżywczy do ciała Body Fiesta Chia & Goji z serii Prosystem Home Care firmy Dr Irena Eris?
2. Olej z jakiej rośliny zawarty jest w składzie krystalicznego peelingu odżywczego do ciała Body Fiesta Chia & Goji z serii Prosystem Home Care firmy Dr Irena Eris?
3. Seria kosmetyków do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris Body Fiesta Prosystem Home Care oprócz linii Chia & Goji posiada jeszcze kilka innych. Wymień nazwy co najmniej dwóch innych linii.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Chia & Goji
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!