Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli

czas trwania konkursu:
od 08-10-2016 do 14-10-2016
 
Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli" i wygraj nową serię kosmetyków do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 8 października (od godz. 00.00) do 14 października (do godziny 23.59) 2016 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra nową serię kosmetyków do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli (aksamitny krem do mycia ciała, orzeźwiający peeling wygładzający do ciała, zmysłowy balsam nawilżający do ciała.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Ekstrakt z jakiego owocu cytrusowego zawarty jest w składzie kosmetyków Body Fiesta Fresh Neroli firmy Dr Irena Eris?
2. W aksamitnym kremie do mycia ciała i orzeźwiającym peelingu wygładzającym do ciała z serii Body Fiesta Fresh Neroli firmy Dr Irena Eris zawarty jest olej bogaty w witaminę E. Z jakiej rośliny pozyskiwany jest ten olej?
3. W zmysłowym balsamie nawilżającym do ciała z serii Body Fiesta Fresh Neroli firmy Dr Irena Eris zawarty jest odżywczy wosk. Z jakiej rośliny jest pozyskiwany?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności