Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli

czas trwania konkursu:
od 08-10-2016 do 14-10-2016
 
Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli" i wygraj nową serię kosmetyków do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 8 października (od godz. 00.00) do 14 października (do godziny 23.59) 2016 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra nową serię kosmetyków do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli (aksamitny krem do mycia ciała, orzeźwiający peeling wygładzający do ciała, zmysłowy balsam nawilżający do ciała.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Ekstrakt z jakiego owocu cytrusowego zawarty jest w składzie kosmetyków Body Fiesta Fresh Neroli firmy Dr Irena Eris?
2. W aksamitnym kremie do mycia ciała i orzeźwiającym peelingu wygładzającym do ciała z serii Body Fiesta Fresh Neroli firmy Dr Irena Eris zawarty jest olej bogaty w witaminę E. Z jakiej rośliny pozyskiwany jest ten olej?
3. W zmysłowym balsamie nawilżającym do ciała z serii Body Fiesta Fresh Neroli firmy Dr Irena Eris zawarty jest odżywczy wosk. Z jakiej rośliny jest pozyskiwany?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Fresh Neroli
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!