Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Wiśnia Barbados

czas trwania konkursu:
od 16-08-2014 do 20-08-2014
 
Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Wiśnia Barbados

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris Body Fiesta Wiśnia Barbados" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris Body Fiesta Wiśnia Barbados.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 16 sierpnia (od godz. 00.00) do 20 sierpnia (do godziny 23.59) 2014 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris Body Fiesta Wiśnia Barbados (ujędrniający olejek w kremie do ciała, aromatyczny balsam odżywczy do ciała, odżywczy peeling wygładzający do ciała, regenerujący peeling żelowy do dłoni i stóp, wygładzający krem rozjaśniający do rąk).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jaką witaminę zawiera wycią z Aceroli - wiśni z Barbados, który zawarty jest w serii kosmetyków Dr Irena Eris Body Fiesta Wiśnia Barbados?
2. Wymień co najmniej trzy miasta w Polce, w których znajdują się Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris.
3. W którym roku powstał pierwszy Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dr Irena Eris Body Fiesta Wiśnia Barbados
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności