Konkurs Dr Irena Eris Cleanology

czas trwania konkursu:
od 01-09-2012 do 10-09-2012
 
Konkurs Dr Irena Eris Cleanology

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris Cleanology" i wygraj zestaw kosmetyków do oczyszczania i demakijażu twarzy Cleanology.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 1 września (od godz. 00.00) do 10 września (do godziny 23.59) 201a roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji oczyszczania twarzy Dr Irena Eris Cleanology: żel do mycia twarzy, płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu, peeling drobnoziarnisty oraz miniaturkę maseczki intensywnie nawilżającej.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Z czego ekstrakt, który ma działanie ściągające zawiera żel do mycia twarzy z serii Cleanology?
2. Jakie dwa składniki, które poprawiają nawilżenie skóry wokół oczu i łagodzą podrażnienia zawiera płyn do demakijażu twarzy i oczu z serii Cleanology?
3. Sok z jakiego owocu cytrusowego jest zawarty w peelingu drobnoziarnistym z serii Cleanology?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dr Irena Eris Cleanology
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności