Konkurs Dr Irena Eris HydroGenic

czas trwania konkursu:
od 29-05-2016 do 02-06-2016
 
Konkurs Dr Irena Eris HydroGenic

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris Hydrogenic" i wygraj krem na dzień i na noc z serii HydroGenic firmy Dr Irena Eris.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 29 maja (od godz. 00.00) do 2 czerwca (do godziny 23.59) 2016 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra krem na dzień i na noc z serii HydroGenic firmy Dr Irena Eris.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się nowatorski kompleks zawarty w aktywnym kremie nawilżającym na dzień SPF 15 z serii HydroGenic Dr Irena Eris?
2. Ile składników aktywnych zawiera kompleks, o którym mowa w pytaniu pierwszym?
3. Z jakich trzech roślin składa się wysoce aktywny roślinny wyciąg, który odbudowuje naturalną strukturę wodną skóry i „na bieżąco” uzupełnia jej niedobory, zawarty w aktywnym kremie nawilżającym na noc z serii HydroGenic Dr Irena Eris?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dr Irena Eris HydroGenic
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności