Konkurs Dr Irena Eris Neuro Filler

czas trwania konkursu:
od 24-03-2016 do 28-03-2016
 
Konkurs Dr Irena Eris Neuro Filler

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris Neuro Filler" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy Neuro Filler z serii Institute Solutions.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 24 marca (od godz. 00.00) do 28 marca (do godziny 23.59) 2016 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy Neuro Filler z serii Institute Solutions.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się kompleks pobudzający skórę do odnowy, który zawarty jest w kosmetykach z linii Neuro Filler?
2. Jak nazywa się dodatkowy kompleks składników aktywnych zawarty w kosmetykach z linii Neuro Filler, który aktywizuje wielopoziomową restrukturyzację skóry, dzięki czemu jest ona bardziej gęsta i silnie odżywiona, a głębokie zmarszczki wypełnione?
3. Ile kosmetyków w chodzi w skład linii Neuro Filler z serii Institute Solutions? Wymień jakie są to kosmetyki.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dr Irena Eris Neuro Filler
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności