Konkurs Dr Irena Eris SPA Resort Orient

czas trwania konkursu:
od 31-12-2016 do 06-01-2017
 
Konkurs Dr Irena Eris SPA Resort Orient

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris SPA Resort Orient" i wygraj nową serię do pielęgnacji ciała SPA Resort Orient firmy Dr Irena Eris.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 31 grudnia (od godz. 00.00) 2016 roku do 6 stycznia (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra nową serię do pielęgnacji ciała SPA Resort Orient firmy Dr Irena Eris.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jakie działanie ma relaksujący peeling cukrowy z serii SPA Resort Orient? Wymień co najmniej dwa rodzaje działania peelingu.
2. Jakie działanie ma arachidowy balsam ujędrniający z serii SPA Resort Orient? Wymień co najmniej dwa rodzaje działania balsamu.
3. Wymień nazwy co najmniej dwóch poprzednich serii kosmetyków do pielęgnacji ciała SPA Resort Dr Irena Eris?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Dr Irena Eris SPA Resort Orient
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności