Konkurs Escada Fiesta Carioca

czas trwania konkursu:
od 31-05-2017 do 02-06-2017
 
Konkurs Escada Fiesta Carioca

Weź udział w konkursie "Escada Fiesta Carioca" i wygraj najnowszy zapach damski Escada Fiesta Carioca.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 31 maja (od godz. 00.00) do 2 czerwca (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra najnowszy zapach damski Escada Fiesta Carioca.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Którą rocznicę zapachów limitowanych Escada, marka celebruje w tym roku kompozycją Escada Fiesta Carioca? Odpowiedzi: A) 10, B) 25, C) 30? Podaj prawidłową odpowiedź.
2. Jak nazywa się brazylijski owoc, który zawarty jest w nucie głowy limitowanego zapachu Escada Fiesta Carioca? Odpowiedzi: A) pomarańcza, B) limonka, C) marakuja. Podaj prawidłową odpowiedź.
3. W nucie serca zapachu dominuje męczennica w połączeniu z kwiatami... Wybierz prawidłową odpowiedź: A) pomarańczy, B) jaśminu, C) brzoskwini.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Escada Fiesta Carioca
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności