Konkurs Eveline Cosmetics

czas trwania konkursu:
od 03-10-2015 do 09-10-2015
 
Konkurs Eveline Cosmetics

Weź udział w konkursie "Eveline Cosmetics" i wygraj zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych firmy Eveline Cosmetics.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 3 października (od godz. 00.00) do 9 października (do godziny 23.59) 2015 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych firmy Eveline Cosmetics (Energetyzujący lekki krem nawilżający na dzień Hydra Impact 360°, Diamentowy peeling-masaż myjący antycellulit z kofeiną Slim Extreme 4D, SOS Pro-regenerująca maseczka żelowa do twarzy, szyi i dekoltu 5w1, Royal SPA Pedicure nawilżająco-regenerujący zabieg z algami atlantyckimi).


Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Wymień co najmniej trzy efekty działania energetyzującego kremu nawilżającego na dzień Hydra Impact 360° firmy Eveline Cosmetics.
2. Przez ile godzin utrzymuje stan nawilżenia skóry SOS Pro-regenerująca maseczka żelowa do twarzy, szyi i dekoltu 5w1 firmy Eveline Cosmetics?
3. Wymień co najmniej trzy składniki wchodzące w skład receptury diamentowego peelingu-masażu myjącego antycellulit z kofeiną Slim Extreme 4D.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Eveline Cosmetics
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności