Konkurs Eveline Cosmetics

czas trwania konkursu:
od 14-12-2014 do 19-12-2014
 
Konkurs Eveline Cosmetics

Weź udział w konkursie "Eveline Cosmetics" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała firmy Eveline Cosmetics.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 14 grudnia (od godz. 00.00) do 19 grudnia (do godziny 23.59) 2014 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała firmy Eveline Cosmetics: mleczko micelarne do demakijażu twarzy i oczu 3 w 1, luksusowy krem + serum do rąk i paznokci, luksusowe masło do ciała Argan & Vanilla, ujędrniający olejek do ciała antycellulit, złoty krem-eliksir na twarz, szyję i dekolt.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Wymień co najmniej trzy składniki, które są komponentami luksusowego kremu + serum do rąk i paznokci firmy Eveline Cosmetics.
2. Wymień co najmniej trzy składniki aktywne wchodzące w skład złotego kremu-eliksiru na twarz, szyję i dekolt firmy Eveline Cosmetics.
3. Na jakich dwóch szlachetnych składnikach oparta jest receptura mleczka micelarnego do demakijażu twarzy i oczu 3 w 1 firmy Eveline Cosmetics?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Eveline Cosmetics
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!