Konkurs Eveline Cosmetics Gold Revita Expert

czas trwania konkursu:
od 11-04-2018 do 17-04-2018
 
Konkurs Eveline Cosmetics Gold Revita Expert

Weź udział w konkursie "Eveline Cosmetics Gold Revita Expert" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy Eveline Cosmetics Gold Revita Expert.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 11 kwietnia (od godz. 00.00) do 17 kwietnia (do godziny 23.59) 2018 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy Eveline Cosmetics Gold Revita Expert (wygładzający krem-serum z 24K złotem na dzień/noc 30+ i luksusowy złoty krem-żel ujędrniający pod oczy i na powieki 30+/40+).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jakie trzy olejki wchodzą w skład wygładzającego kremu-serum z 24K złotem na dzień/noc 30+ Gold Revita Expert marki Eveline Cosmetics?
2. Jakie trzy witaminy wchodzą w skład wygładzającego kremu-serum z 24K złotem na dzień/noc 30+ Gold Revita Expert marki Eveline Cosmetics?
3. Wymień co najmniej trzy składniki wchodzące w skład luksusowego złotego kremu-żelu ujędrniającego pod oczy i na powieki 30+/40+ Gold Revita Expert marki Eveline Cosmetics.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Eveline Cosmetics Gold Revita Expert
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!