Konkurs Eveline Cosmetics Kwas Hialuronowy

czas trwania konkursu:
od 05-07-2017 do 09-07-2017
 
Konkurs Eveline Cosmetics Kwas Hialuronowy

Weź udział w konkursie "Eveline Cosmetics Kwas Hialuronowy" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy z kwasem hialuronowym marki Eveline Cosmetics.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 5 lipca (od godz. 00.00) do 9 lipca (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy z kwasem hialuronowym marki Eveline Cosmetics (hialuronowy płyn micelarny 3w1 Facemed+ i odżywczy lekki krem nawilżający na dzień Hydra Impact 360°).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Ekstrakt z jakich owoców, który ma natychmiastowe działanie przeciwzapalnie, kojące i odświeżające zawarty jest w hialuronowym płynie micelarnym 3w1 Facemed+ marki Eveline Cosmetics?
2. Jakie ma działanie Hydra Impact Formula zawarta w kremie Hydra Impact 360° marki Eveline Cosmetics?
3. Jakimi dwoma naturalnymi olejkami wzbogacony jest krem Hydra Impact 360° marki Eveline Cosmetics?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Eveline Cosmetics
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności