Konkurs Eveline Cosmetics Luxury Expert 24K Gold

czas trwania konkursu:
od 18-04-2018 do 23-04-2018
 
Konkurs Eveline Cosmetics Luxury Expert 24K Gold

Weź udział w konkursie "Eveline Cosmetics Luxury Expert 24K Gold" i wygraj Luksusowe Odżywcze Mleczko do Ciała Luxury Expert 24K Gold z drobinkami złota firmy Eveline Cosmetics.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 18 kwietnia (od godz. 00.00) do 23 kwietnia (do godziny 23.59) 2018 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra Luksusowe Odżywcze Mleczko do Ciała Luxury Expert 24K Gold z drobinkami złota firmy Eveline Cosmetics.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się wyjątkowy kompleks z 24-karatowym złotem, który zawiera Luksusowe Odżywcze Mleczko do Ciała Luxury Expert 24K Gold z drobinkami złota firmy Eveline Cosmetics?
2. Oprócz 24-karatowego złota jaki składnik wchodzi jeszcze w skład tego kompleksu zawartego w Luksusowym Odżywczym Mleczku do Ciała Luxury Expert 24K Gold z drobinkami złota firmy Eveline Cosmetics?
3. Zawarte w Luksusowym Odżywczym Mleczku do Ciała Luxury Expert 24K Gold z drobinkami złota firmy Eveline Cosmetics - olejkowe serum bogate w związki lipidowe, zapewnia głębokie nawilżenie, intensywne odżywienie oraz odbudowę naturalnej bariery ochronnej, posiada w swym składzie trzy olejki. Wymień jakie są to olejki.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Eveline Cosmetics Luxury Expert 24K Gold
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!