Konkurs Eveline Cosmetics - pielęgnacja ciała

czas trwania konkursu:
od 15-03-2017 do 21-03-2017
 
Konkurs Eveline Cosmetics - pielęgnacja ciała

Weź udział w konkursie "Eveline Cosmetics - pielęgnacja ciała" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała marki Eveline Cosmetics.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 15 marca (od godz. 00.00) do 21 marca (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała marki Eveline Cosmetics (złoty peeling-masaż drenujący z kofeiną Slim Extreme 4D oraz Luksusowy Suchy Olejek + Serum Regenerujące do twarzy i ciała z serii Oils of Nature).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Wymień co najmniej trzy efekty działania złotego peelingu-masażu drenującego z kofeiną Slim Extreme 4D marki Eveline Cosmetics.
2. Jakie mają działanie aktywne mikrogranulki zawarte w złotym peelingu-masażu drenującym z kofeiną Slim Extreme 4D marki Eveline Cosmetics?
3. Jakie trzy owoce cytrusowe, które stanowią prawdziwą bombę witaminową dla skóry zawarte są w Luksusowym Suchym Olejku + Serum Regenerującym do twarzy i ciała z serii Oils of Nature marki Eveline Cosmetics?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Eveline Cosmetics - pielęgnacja ciała
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!