Konkurs Eveline Cosmetics - pielęgnacja ciała

czas trwania konkursu:
od 17-06-2017 do 22-06-2017
 
Konkurs Eveline Cosmetics - pielęgnacja ciała

Weź udział w konkursie "Eveline Cosmetics - pielęgnacja ciała" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała Eveline Cosmetics.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 17 czerwca (od godz. 00.00) do 22 czerwca (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała Eveline Cosmetics (luksusowy suchy olejek + serum regenerujące do twarzy i ciała, złoty peeling-masaż drenujący z kofeiną i intensywne serum powiększające i poprawiające strukturę biustu).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Na bazie ilu naturalnych olejków stworzony jest luksusowy suchy olejek + serum regenerujące do twarzy i ciała marki Eveline Cosmetics? Podaj prawidłową odpowiedź: a) 6, b) 10, c) 17.
2. Złoty peeling-masaż drenujący z kofeiną marki Eveline Cosmetics zawiera kompleks Lipomoist 2013, który zawiera ekstrakt z ... Dokończ to zdanie.
3. Wymień co najmniej trzy główne działania intensywnego serum do biustu Mezo Push-Up Slim Extreme marki Eveline Cosmetics.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Eveline Cosmetics - pielęgnacja ciała
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności