Konkurs Eveline Cosmetics - pielęgnacja twarzy

czas trwania konkursu:
od 08-03-2017 do 14-03-2017
 
Konkurs Eveline Cosmetics - pielęgnacja twarzy

Weź udział w konkursie "Eveline Cosmetics - pielęgnacja twarzy" i wygraj kosmetyki do pielęgnacji twarzy Eveline Cosmetics.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 8 marca (od godz. 00.00) do 14 marca (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra kosmetyki do pielęgnacji twarzy Eveline Cosmetics (odżywczy lekki krem nawilżający na dzień Hydra Impact 360° oraz hialuronowy płyn micelarny 3w1).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Odżywczy lekki krem nawilżający na dzień Hydra Impact 360° marki Evelline Cosmetics wzbogacony jest dwoma naturalnymi olejkami. Wymień jakie to są olejki.
2. Jakie trzy witaminy zawarte są w odżywczym lekkim kremie nawilżającym na dzień Hydra Impact 360° marki Eveline Cosmetics?
3. Jakie trzy efekty daje skórze Hialuronowy płyn micelarny 3w1 marki Eveline Cosmetics?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Eveline Cosmetics - pielęgnacja twarzy
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności