Konkurs Il Salone Milano

czas trwania konkursu:
od 14-04-2016 do 18-04-2016
 
Konkurs Il Salone Milano

Weź udział w konkursie "Il Salone Milano" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów firmy Il Salone Milano.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 14 kwietnia (od godz. 00.00) do 18 kwietnia (do godziny 23.59) 2016 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosó firmy Il Salone Milano (szampon do włosów - 1000 ml, maska do włosów - 250 ml, krem do włosów - 250 ml).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. W szamponie Il Salone Milano zawarte są odżywcze proteiny. Podaj źródło pochodzenia tych protein: A) soja, B) jaja, C) mleko. Wybierz jedną z trzech odpowiedzi.
2. W masce do włosów Il Salone Milano zawarte są aminokwasy. Podaj z jakiej rośliny pochodzą: A) pszenica, B) ryż, C) kukurydza. Wybierz jedną z trzech odpowiedzi.
3. W którym roku i w jakim kraju powstała marka Il Salone Milano?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Il Salone Milano
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności