Konkurs InCell Body+ by Dr Irena Eris

czas trwania konkursu:
od 22-02-2013 do 03-03-2013
 
Konkurs InCell Body+ by Dr Irena Eris

Weź udział w konkursie "InCell Body+ by Dr Irena Eris" i wygraj luksusową serię do pielęgnacji ciała.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 22 lutego (od godz. 00.00) do 3 marca (do godziny 23.59) 2013 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra luksusową serię do pielęgnacji ciała InCell Body+ by Dr Irena Eris (IONO antycellulite cream, IONO nourishing body balm oraz IONO bust care cream).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Wymień co najmniej cztery składniki aktywne zawarte w kremie antycellulitowym IONO antycellulite cream z serii InCell Body+.
2. Ekstrakt z jakiego owocu zawarty jest w balsamie do ciała IONO nourishing body balm z serii InCell Body+?
3. Jakie działanie (wymień co najmniej trzy rodzaje działania) ma krem do biustu IONO bust care cream z serii InCell Body+?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs InCell Body+ by Dr Irena Eris
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności