Konkurs Lirene Idéale Elasticity 35+

czas trwania konkursu:
od 16-02-2014 do 25-02-2014
 
Konkurs Lirene Idéale Elasticity 35+

Weź udział w konkursie "Lirene Idéale Elasticity 35+" i wygraj zestaw: krem na dzień i krem na noc firmy Lirene z serii Idéale Elasticity 35+.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 16 lutego (od godz. 00.00) do 25 lutego (do godziny 23.59) 2014 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw: krem na dzień i krem na noc firmy Lirene z serii Idéale Elasticity 35+ (krem niwelujący pierwsze zmarszczki na dzień SPF 15 i krem niwelujący pierwsze zmarszczki na noc).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się zaawansowana, naukowa formuła, oparta na innowacyjnej technologii, na podstawie której opracowana jest receptura kremów z serii Lirene Idéale Elasticity 35+?
2. Jakie podstawowe działania ma krem na dzień Lirene Idéale Elasticity 35+? Wymień co najmniej trzy.
3. Jakie efekty przynosi regularne stosowanie przez 4 tygodnie kremu na noc Lirene Idéale Elasticity 35+? Wymień trzy.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Lirene Idéale Elasticity 35+
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności