Konkurs Lirene - zmysłowe żele pod prysznic

czas trwania konkursu:
od 21-08-2014 do 30-08-2014
 
Konkurs Lirene - zmysłowe żele pod prysznic

Weź udział w konkursie "Lirene - zmysłowe żele pod prysznic" i wygraj zestaw trzech żeli pod prysznic firmy Lirene (Szampańska Truskawka, Brzoskwiniowy Deser i Różany Ogród).

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 21 sierpnia (od godz. 00.00) do 30 sierpnia (do godziny 23.59) 2014 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw trzech żeli pod prysznic firmy Lirene.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. W żelu pod prysznic "Szampańska Truskawka" oprócz wyciągu z owocu truskawki zawarty jest także inny składnik - ekstrakt bogaty w proteiny, witaminy i minerały. Z czego pochodzi ten ekstrakt?
2. W żelu pod prysznic "Brzoskwiniowy Deser" oprócz wyciągu z brzoskwini zawarty jest także inny składnik - ekstrakt o właściwościach nawilżających. Z czego pochodzi ten ekstrakt?
3. W żelu pod prysznic "Różany Ogród" oprócz wyciągu z kwiatu róży zawarty jest także inny składnik - ekstrakt wygładzający i poprawiający kondycję skóry. Z czego pochodzi ten ekstrakt?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Lirene - zmysłowe żele pod prysznic
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!