Konkurs Lirene

czas trwania konkursu:
od 16-06-2011 do 25-06-2011
 
Konkurs Lirene

Weź udział w konkursie "Lirene" i wygraj kosmetyki do opalania dla całej rodziny marki Lirene.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 16 czerwca (od godz. 00.01) do 25 czerwca (do godziny 23.59) 2011 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe otrzyma zestaw kosmetyków do opalania marki Lirene dla całej rodziny (nawilżająco-ujędrniające mleczko do opalania SPF 6, nawilżająco-odżywczy balsam do opalania SPF 20, mineralna emulsja do opalania SPF 30, oraz dla dziecka z serii Kids - krem do twarzy ochronny na słońce SPF 20).

Pytania konkursowe:

1. Wymień trzy główne linie kosmetków chroniących przed słońcem marki Lirene...
... - podpowiedzi znajdziesz pod linkiem: http://www.glow.pl/uroda/nowosci/lirene-kosmetyki-chroniace-przed-szkodliwym-dziala/
2. Jakie filtry ochronne SPF posiadają kosmetyki Lirene do opalania (wymień przynajmniej trzy rodzaje filtrów SPF)?
3. Czy w linii Lirene znajdują się również kosmetyki po opalaniu? Odpowiedź: TAK lub NIE


Jak odpowiadać na pytania?

- Opowiedzi prześlij na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Lirene
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności