Konkurs Max Factor

czas trwania konkursu:
od 02-06-2011 do 11-06-2011
 
Konkurs Max Factor

Weź udział w konkursie "Max Factor" i wygraj kosmetyki do makijażu.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 2 czerwca (od godz. 00.01) do 11 czerwca (do godziny 23.59) 2011 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedź na pytanie konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłową odpowiedż na pytanie konkursowe otrzyma zestaw kosmetyków do makijażu (błyszczyk do ust, mascarę do rzęs oraz lakier do paznokci).

Pytanie konkursowe:

1. Kto jest makijażystą marki Max Factor w Polsce (podaj imię i nazwisko)?


Jak odpowiadać na pytanie?

- Opowiedź prześlij na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl
- W temacie e-maila z odpowiedzią wpisz: Konkurs Max Factor
- Zanim odpowiesz na pytanie i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności