Konkurs na Dzień Matki Dr Irena Eris InCell 65+

czas trwania konkursu:
od 24-05-2014 do 26-05-2014
 
Konkurs na Dzień Matki Dr Irena Eris InCell 65+

Weź udział w konkursie "Na Dzień Matki Dr Irena Eris InCell 65+" i wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet powyżej 65 roku życia.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 24 maja (od godz. 00.00) do 26 maja (do godziny 23.59) 2014 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków dla kobiet powyżej 65 roku życia (krem na dzień SPF 20, krem na noc, maska-koncentrat)

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. W którym roku w Polsce i w jakim polskim mieście obchodzono po raz pierwszy "Dzień Matki"?
2. Jak nazywa się nowatorska technologia efektywnego dotarcia do serca komórek, która jako pierwsza na świecie została zastosowana w kosmetykach Dr Irena Eris z serii InCell 65+?
3. Jakie działanie ma maska-koncentrat Dr Irena Eris z serii InCell 65+? Wymień co najmniej trzy działania tej maski na skórę kobiet dojrzałych.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs na Dzień Matki Dr Irena Eris InCell 65+
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności