Konkurs Pharmaceris S

czas trwania konkursu:
od 07-08-2013 do 16-08-2013
 
Konkurs Pharmaceris S

Weź udział w konkursie "Pharmaceris S" i wygraj zestaw dermokosmetyków do opalania dla dorosłych i dzieci firmy Pharmaceris.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 7 sierpnia (od godz. 00.00) do 16 sierpnia (do godziny 23.59) 2013 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw dermokosmetyków do opalania dla dorosłych i dzieci firmy Pharmaceris (nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 30, hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dorosłych i dzieci SPF 50+, krem ochronny na słońce do twarzy i ciała 50+ dla dzieci i niemowląt, krem ochronny na słońce do twarzy i ciała SPF 30 dla dzieci i niemowląt).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jaki kwas zawarty jest w kremie ochronnym na słońce do twarzy i ciała 50+ dla dzieci i niemowląt, który chroni komórki skóry przed uszkodzeniami wywołanymi promieniowaniem UV?
2. Jaki składnik zawarty jest w hydrolipidowym kremie ochronnym do twarzy dla dorosłych i dzieci SPF 50+, który zapobiega fotostarzeniu i reakcjom fotouczulającym – minimalizując ryzyko powstawania podrażnień?
3. Od którego miesiąca życia niemowląt można stosować dermokosmetyki chroniące przed słońcem Pharmaceris S?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Pharmaceris S
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności