Konkurs Provoke Dr Irena Eris

czas trwania konkursu:
od 18-05-2015 do 24-05-2015
 
Konkurs Provoke Dr Irena Eris

Weź udział w konkursie "Provoke Dr Irena Eris" i wygraj wiosenną kolekcję kosmetyków Provoke Rosy Collection.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 18 maja (od godz. 00.00) do 24 maja (do godziny 23.59) 2015 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra wiosenną kolekcję kosmetyków Provoke Rosy Collection (Rossette for Eye&Cheek, Rosy Eyeshadow 01 Champagne Rose, Rosy Eyeshadow 02 Tea Rose).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Rossette for Eye&Cheek – to multifunkcyjny puder do oczu i na policzki, stworzony z kombinacji kolorów pasujących do każdego typu karnacji. Jakie dwa kolory podstawowe zostały wykorzystane w palecie?
2. Rosy Eyeshadow 02 Tea Rose – może posłużyć i jako róż, i jako kolor na powiece. Czy można go stosować na sucho i mokro? Odpowiedź: Tak lub Nie.
3. Provoke to marka wywodząca się z firmy Dr Irena Eris. W którym roku powstała marka Provoke?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Provoke Dr Irena Eris
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności