Konkurs Rossmann

czas trwania konkursu:
od 08-07-2011 do 12-07-2011
 
Konkurs Rossmann

Weź udział w konkursie "Rossmann" i wygraj wakacyjny kosz z upominkami od drogerii Rossmann.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 8 lipca (od godz. 00.01) do 12 lipca (do godziny 23.59) 2011 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe otrzyma wakacyjny kosz z upominkami od drogerii Rossmann.

Pytania konkursowe:

1. Czy w serii kosmetyków Sun Ozon znajdują się kosmetyki: do opalania, po opalaniu i dla dzieci? Odpowiedź TAK lub NIE.
2. Czy w Twoim mieście są drogerie / drogeria Rossmann? Jeśli nie, to napisz w jakim mieście w Twojej okolicy znajduje się drogeria Rossmann.
3. Czy w drogeriach Rossmann można kupić miniaturki produktów kosmetycznych idealnych do zabrania w podróż? Odpowiedź TAK lub NIE.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Rossmann
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności