Konkurs Sephora Summer Party

czas trwania konkursu:
od 26-07-2016 do 04-08-2016
 
Konkurs Sephora Summer Party

Weź udział w konkursie "Sephora Summer Party" i wygraj wakacyjny zestaw mini produktów do pielęgnacji ciała marki Sephora.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 26 lipca (od godz. 00.00) do 4 sierpnia (do godziny 23.59) 2016 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, dwie osoby, które jako pierwsze wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygrają wakacyjny zestaw mini produktów do pielęgnacji ciała marki Sephora (kolorowa kosmetyczka w letnich barwach, kwiat-myjka do kąpieli, mini krem pod prysznic i mini mleczko nawilżające do ciała (o zapachu kwiatu wiśni).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Ile perfumerii Sephora jest w Polsce? Wybierz jedną z odpowiedzi: a) 52, b) 75, c) ponad 90.
2. W którym roku i gdzie została otwarta pierwsza perfumeria Sephora na świecie?
3. Jak nazywa się koncern do którego należy marka Sephora?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Sephora Summer Party
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności