Konkurs Sisley Black Rose Skin Infusion Cream

czas trwania konkursu:
od 20-07-2017 do 23-07-2017
 
Konkurs Sisley Black Rose Skin Infusion Cream

Weź udział w konkursie "Sisley Black Rose Skin Infusion Cream" i wygraj najnowszy krem Sisley Black Rose Skin Infusion Cream.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 20 lipca (od godz. 00.00) do 23 lipca (do godziny 23.59) 2017 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra najnowszy krem Sisley Black Rose Skin Infusion Cream.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. W którym roku marka Sisley wprowadziła na rynek linię pielęgnacyjną z Czarną Różą?
2. W składzie najnowszego kremu Black Rose Skin Infusion Cream Czarną Różę połączono z dwiema innymi różami. Podaj jakie są to odmiany róż.
3. Jakie efekty przynosi stosowanie kremu Black Rose Skin Infusion Cream marki Sisley. Wymień trzy główne efekty działania nowego kremu.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Sisley Black Rose Skin Infusion Cream
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności