Konkurs Sisley La Vie en Rose

czas trwania konkursu:
od 29-04-2011 do 07-05-2011
 
Weź udział w konkursie "Sisley La Vie en Rose" i wygraj kosmetyki do makijażu z najnowszej kolekcji.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 29 kwietnia (od godz. 00.01) do 7 maja (do godziny 23.59) 2011 roku. Co kilka dni masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe w poniżej określonych terminach:
- 30 kwietnia 2011 (od godz. 00.01)
- 04 maja 2011 (od godz. 00.01)
- 07 maja 2011 (od godz. 00.01)

Osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe w jednym z podanych terminów otrzyma kosmetyki z najnowszej kolekcji makijażu Sisley La Vie en Rose: róż na policzki Phyto-Blush Eclat, tusz do rzęs Phyto-Mascara Ultra-Stretch, pomadka do ust Phyto-Lip Shine, konturówka do oczu Phyto-Khol Star, konturówka do brwi Phyto-Sourcils Perfect.

Pytania konkursowe:

1. Co oznacza nazwa wiosenno-letniej kolekcji makijażu Sisley „La Vie en Rose” i jakie jest jej przesłanie?
2. Wymień dwie dominujące tonacje makijażu ”La Vie en Rose”, które charakteryzuje kolor ust.
3. Sisley to marka, której koncept opiera się na fitokosmetologii. Jakie właściwości charakteryzują kosmetyki do makijażu Sisley, poza działaniem upiększającym?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Sisley La Vie en Rose
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności