Konkurs Sisley Phyto Teint Expert

czas trwania konkursu:
od 30-12-2014 do 03-01-2015
 
Konkurs Sisley Phyto Teint Expert

Weź udział w konkursie "Sisley Phyto Teint Expert" i wygraj najnowszy podkład Phyto Teint Expert marki Sisley.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 30 grudnia (od godz. 00.00) 2014 roku do 3 stycznia (do godziny 23.59) 2015 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra najnowszy podkład Phyto Teint Expert marki Sisley.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Do ilu godzin podkład Sisley Phyto Teint Expert utrzymuje się na skórze zapewniając idealną, naturalną cerę bez skazy, pełną blasku i świeżości?
2. Jakie właściwości dla skóry ma podkład Sisley Phyto Teint Expert (wymień co najmniej cztery)?
3. Podkład Phyto Teint Expert ma w swoim składzie bazę skomponowaną z rozmaitych pudrów upiększających i żelu rozpraszającego światło. Podaj nazwę tej bazy.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Sisley Phyto Teint Expert
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności