Konkurs Sisley Sunleÿa

czas trwania konkursu:
od 02-07-2013 do 06-07-2013
 
Konkurs Sisley Sunleÿa

Weź udział w konkursie "Sisley Sunleÿa" i wygraj przeciwzamarszczkowy krem chroniący przed słońcem z filtrem SPF 15 Sisley Sunleÿa.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 2 lipca (od godz. 00.00) do 6 lipca (do godziny 23.59) 2013 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra przeciwzamarszczkowy krem chroniący przed słońcem z filtrem SPF 15 - Sisley Sunleÿa.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Krem Sisley Sunleÿa składa się z 4 kolejnych poziomów ochrony przeciwstarzeniowej. Wymień te cztery poziomy.
2. Krem Sisley Sunleÿa zawiera trzy składniki nawilżające i zmiękczające skórę, działające przeciwko odwodnieniu. Wymień jakie to składniki.
3. Krem Sisley Sunleÿa to wzmocnienie naturalnego systemu obronnego skóry przeciwdziałającego utlenianiu, po raz pierwszy dzięki mieszance roślin + minerałów + witamin. Wymień te trzy składniki zawarte w kremie Sisley Sunleÿa: roślinę, minerał i witaminę.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Sisley Sunleÿa
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności