Konkurs Sisleyouth

czas trwania konkursu:
od 20-03-2016 do 23-03-2016
 
Konkurs Sisleyouth

Weź udział w konkursie "Sisleyouth" i wygraj najnowszy kosmetyk pielęgnacyjny Sisleyouth marki Sisley, który chroni kapitał młodości skóry trzydziestolatek.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 20 marca (od godz. 00.00) do 23 marca (do godziny 23.59) 2016 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra najnowszy kosmetyk pielęgnacyjny Sisleyouth marki Sisley, który chroni kapitał młodości skóry trzydziestolatek.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jaki składnik marka Sisley zastosowała w nowym kosmetyku Sisleyouth, który działa jak „strażnik” dojrzałych komórek macierzystych?
2. Ekstrakt peptydowy z jakiej rośliny wchodzi w skład nowego kosmetyku Sisleyouth, który pobudza syntezę włókien kolagenowych?
3. Wyciąg z ziaren jakiej rośliny marka Sisley zastosowała w nowym kosmetyku Sisleyouth, który jest bogaty w minerały i witaminy i stymuluje metabolizm komórkowy skóry?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Sisleyouth
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!