Konkurs Soraya Hialuronowy Mikrozastrzyk

czas trwania konkursu:
od 12-06-2014 do 18-06-2014
 
Konkurs Soraya Hialuronowy Mikrozastrzyk

Weź udział w konkursie "Soraya Hialuronowy Mikrozastrzyk" i wygraj zestaw kosmetyków z serii Hialuronowy Mikrozastrzyk do pielęgnacji twarzy firmy Soraya oraz kosmetyki do ciała z serii So Fresh i So Preety firmy Soraya.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 12 czerwca (od godz. 00.00) do 18 czerwca (do godziny 23.59) 2014 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy z serii Hialuronowy Mikrozastrzyk firmy Soraya (wygładzający krem na dzień i na noc i przeciwzmarszczkowy koncentrat kwasu hialuronowego na dzień i na noc) oraz kosmetyki do ciała: żel pod prysznic So Fresh i balsam do ciała So Preety firmy Soraya.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się technologia wypełniania zmarszczek zastosowana w serii kosmetyków Hialuronowy Mikrozastrzyk firmy Soraya?
2. Jak nazywa się technologia natychmiastowego wygładzania naskórka zastosowana w serii kosmetyków Hialuronowy Mikrozastrzyk firmy Soraya?
3. Jaki owoc cytrusowy zawarty jest w formule żelu pod prysznic So Fresh i balsamu do ciała So Preety?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Soraya Hialuronowy Mikrozastrzyk
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności