Konkurs Soraya Metamorphose

czas trwania konkursu:
od 19-03-2014 do 23-03-2014
 
Konkurs Soraya Metamorphose

Weź udział w konkursie "Soraya Metamorphose" i wygraj zestaw kosmetyków z serii Metamorphose do pilęgnacji twarzy firmy Soraya.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 19 marca (od godz. 00.00) do 23 marca (do godziny 23.59) 2014 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków z serii Metamorphose firmy Soraya (przeciwzmarszczkowy krem nawilżający na dzień 40+, przeciwzmarszczkowy krem regenerujący na noc 40+, przeciwzmarszczkowy krem wygładzający pod oczy, przeciwzmarszczkowe serum rozświetlające 3 w 1 na dzień).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się jeden ze składników aktywnych, który działa na skórę niczym luminoterapia, czyli terapia światłem, zawarty w kosmetykach z serii Metamorphose firmy Soraya?
2. Jednym ze składników aktywnych zawartych w kosmetykach z serii Metamorphose firmy Soraya są "komórki młodości". Z jakiego kwiatu są pozyskiwane?
3. Ile ogółem kosmetyków zawiera cała seria Metamorphose firmy Soraya: 4, 6 czy 8? W odpowiedzi podaj prawidłową cyfrę.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Soraya Metamorphose
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności