Konkurs The Body Shop Pink Grapefruit

czas trwania konkursu:
od 23-07-2013 do 31-07-2013
 
Konkurs The Body Shop Pink Grapefruit

Weź udział w konkursie "The Body Shop Pink Grapefruit" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała firmy The Body Shop.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 23 lipca (od godz. 00.00) do 31 lipca (do godziny 23.59) 2013 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała firmy The Body Shop Pink Grapefruit (masło do ciała, peeeling do ciała i żel do mycia ciała pod prysznic).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. W którym roku i w jakim angielskim miasteczku powstał pierwszy sklep The Body Shop?
2. Jak nazywała się córka włoskiego imigranta, która otworzyła pierwszy sklep z kosmetykami The Body Shop?
3. Na przestrzeni lat swojej działalności i rozwoju marka The Body Shop utworzyła i doskonaliła Kodeks Etyki The Body Shop. Polityka etyczna zawiera zasady nadające kształt całemu zarządzaniu Firmą The Body Shop. Wymień te pięć zasad The Body Shop.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs The Body Shop Pink Grapefruit
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności