Konkurs Villeroy & Boch

czas trwania konkursu:
od 01-06-2014 do 06-06-2014
 
Konkurs Villeroy & Boch

Weź udział w konkursie "Villeroy & Boch" i wygraj porcelanową misę lub zestaw sześciu kubków.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 1 czerwca (od godz. 00.00) do 6 czerwca (do godziny 23.59) 2014 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!

W dniach od 1 do 3 czerwca, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra porcelanową misę firmy Villeroy & Boch.
W dniach od 4 do 6 czerwca, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw sześciu kubków firmy Villeroy & Boch.

Każdego dnia od 1 do 6 czerwca 2014 roku nagrodę wygrywa tylko jedna osoba, która danego dnia jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe.

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. W którym roku powstała firma Villeroy & Boch?
2. Jak nazywał się założyciel firmy Villeroy & Boch?
3. W ilu krajach na świecie obecna jest marka Villeroy & Boch? Odpowiedź: A / w 56 krajach, odpowiedź B / w 102 krajach, odpowiedź C / w 125 krajach.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Villeroy & Boch
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności